Terminliste 2018/2019

 

Date Competition Place Limitations Groups Documents
September
14.-16. Grenland Tyr cup Porsgrunn U3-U6

Innbydelse

Reiseinfo

14.-16. Skjetten Open Skjetten Elite Innbydelse
Oktober
12. Strømmen SP Cup Skjetten 2006-2009 U2-U3 Innbydelse
19.-21. Lambertseter Open Lambertseter 2005 og eldre Kvalifiserte Innbydelse
27. Giffi Open Gjelleråsen Pre T/U, U2-U5 Innbydelse
29/9-6/10 Høstleir Polen U5 til Elite Infoskriv
1/10-5/10 Høstleir Sogn U2-U4
November
2.-4. Nordsjøstevnet Kristiansand 2005 og eldre Kvalifiserte Innbydelse
Infoskriv
Søknad om fri fra skolen
9. Strømmen SP Cup Skjetten U2-U3
11. Arena rekrutt Lambertseter Sjøløve-U3
15.-18. UM/NMjr Holmen 2005-1999 Kvalifiserte Innbydelse
Infoskriv NMjr
Søknad om fri fra skolen
30.-2. Bærum Open Bærum 2008 og eldre U3-Elite Innbydelse
Desember
30.-2. Bærum Open Bærum 2008 og eldre U3-Elite
7. Strømmen SP Cup Skjetten U2-U3
8. Julesvømming Sogn Bad Julesvømming 2018
9. Asker rekrutt Holmen Svømmehall Sjøløve-U3
16. Arena Open Lambertseter U3-U6 Innbydelse
20.-21. Lausanne Swim Cup Lausanne Senior Infoskriv
Innbydelse
22.-26. Julefri
27. Juletrening
January
25.-27 Skagerrak Swim Kristiansand 2006 og eldre U5-Elite Infoskriv
Innbydelse
Søknad om fri
February
2.-3. LÅMØ kvalik Lørenskog 2003-2009 Innbydelse
9. OBOS Rekrutt Nordtvedt 2011 og eldre Sjøløve-U3 Innbydelse
9.-10. OBOS CUP Nordtevdt Alle Innbydelse
10.-24. Vinterferieleir Tyrkia NM Krav U6-Elite Infoskriv
18.-22. Vinterferieleir Sogn Alle U2-U6
March
1.-3. Kronborg Open Helsingør 2003 og eldre Innbydelse
Infoskriv
15.-17. LÅMØ Fredrikstad 2008-2003 Kvalifiserte Innbydelse
30.-31. Lambada lekene Lambertseter Alle Innbydelse
April
5.-7. BSF Bergen 2006 og eldre Poengkrav Infoskriv
12.-15. Stockholm Swim Stockholm 2006 og eldre Poengkrav Infoskriv
12.-17. Påskeleir Sogn U4-ES
27 Giffi open Gjelleråsen Alle
May
1. Bærum rekrutt Nadderudallen Pre T/U – U3
11.-12. OI Open Tøyen 2008 og Eldre Alle
29/5-2/6 ÅM-Leir Lillehammer Kvalifiserte
June
10. Lambada rekrutt Lambertseter Sjøløve-U3
8.-10. ÅM Klepp Kvalifiserte
9.-30. NM Leir Kalymnos Kvalifiserte
14.-16. AQ Open Kristiansand 2008 og eldre U6-Elite
14.-16. Mjøssvøm Hamar 2008 og eldre U2-U5
21.-30. NM Leir Kalymnos De som går på skole Kvalifiserte
July
04.-07. NM Langbane Drammen 2005 og Eldre Kvalifiserte