Treningstider fordelt på grupper

Elite Stig
Stig Leganger Hansen

Day Place Land Gym Water
Monday Sogn
Tøyen
05:30-05:45
16:00-16:30
l
18:30-19:30
05:45-07:30
16:30-18:30
Tuesday Sogn 18:00-19:00 16:00-18:00
Wednesday Sogn
Holmenkollen
05:30-05:45
17:00-18:30
05:45-07:30
Thursday sogn 05:30-05:45
18:00-19:00
05:45-07:30
16:00-18:00
Friday Sogn
Tøyen
05:30-05:45
16:00-16:30
l
18:00-19:30
05:45-07:30
16:30-18:00
Saturday Tøyen 06:30-07:00 + 09:00-10:30 07:00-09:00
Total 5h 30min + 1h 30min 3h 16h 30 min

Elite Nils
Nils uno Davidsen

Day Place Land Gym Water
Monday NIH 16:00-17:00 17:00-19:00
Tuesday Sogn
Tøyen
05:30-06:00
17:30-18:30
06:00-07:30
18:30-20:30
Wednesday Holmenkollen 17:00-18:30
Thursday Sogn
Elixia

05:30-05:45

16:00-17:30

05:45-07:30

Friday Sogn 05:30-05:45
18:00-18:30
16:00-18:00
Saturday Tøyen
Elixia

06:30-07:00

10:00-11:30

07:00-09:00

Total 5h + 1h 30min 3h 13h

U6
Johan Parker Nygaard

Day Place Land Gym Water
Monday Sogn 05:30-05:45 05:45-07:30
Tuesday Sogn 17:00-18:00 18:00-20:00
Wednesday Sogn
Holmenkollen
05:30-05:45
17:00-18:30

05:45-07:30

Thursday Tøyen 17:30-18:30 18:30-20:30
Friday Sogn 18:00-18:30 16:00-18:00
Saturday Sogn 07:00-07:30 07:30-10:30
Total 5h + 1h 30min 12h

U5
Henrik Søfteland

Day Place Land Gym Water
Monday Sogn 18:00-19:00 16:00-18:00
Tuesday Sogn 17:00-18:00 18:00-20:00
Wednesday Holmenkollen 17:00-18:30
Thursday Sogn
Sogn
05:30-05:45
17:00-18:00
05:45-07:30
18:00-20:00
Friday
Saturday Sogn 07:00-07:30 07:30-09:30
Total 5h + 1h 30min 9h 30min

U4
Amanda Barsten / Lars Nymoen

Day Place Land Gym Water
Monday Sogn 17:00-18:00 18:00-20:00
Tuesday
Wednesday Holmenkollen 17:00-18:30
Thursday Sogn 19:00-20:00 18:00-19:00
Friday Tøyen 17:00-18:00 18:00-19:30
Saturday Sogn 09:00-09:30 09:30-11:30
Total 3h 30min + 1h 30min 6h 30min

U3
Kristin Gullien Langtvet / Lars Nymoen

Day Place Land Gym Water
Monday Sogn 17:00-18:00 18:00-19:30
Tuesday
Wednesday Holmenkollen 17:00-18:30
Thursday Sogn 19:00-20:00 18:00-19:00
Friday
Saturday Sogn 09:00-09:30 09:30-11:00
Total 2h 30min + 1h 30min

4h

U2
Nick Dillon

Day Place Land Gym Water
Monday
Tuesday Sogn 17:00-17:30 16:00-17:00
Wednesday Holmenkollen 17:00-18:30
Thursday
Friday
Saturday Sogn 09:00-09:30 + 11:00-11:30 09:30-11:00
Total 1h 30min + 1h 30min 2h 30min

Pre-T/U
Josephine Alexandrian

Day Place Land Gym Water
Monday Sogn 17:00-17:30 16:00-17:00
Tuesday
Wednesday Sogn 17:00-17:30 16:00-17:00
Thursday
Friday
Saturday
Total 1h 2h

 

T1
Nick Dillon / Lars Nymoen

Day Place Land Gym Water
Monday
Tuesday Sogn 19:00-20:00 (konk)
20:00-21:00
20:00-21:00 (konk)
21:00-22:00
Wednesday Sogn 17:30-18:30 16:00-17:30
Thursday Sogn 19:00-20:00 20:00-22:00
Friday
Sunday Sogn 07:30-08:00 08:00-10:00
Total 4h 30min 6h 30min/7h 30min

 

Synkron

FINA 15-18

Day Place Land Gym Water
Monday Tøyen 17:00-1830 18:30-21:30
Tuesday
Wednesday Tøyen 17:00-19:00 19:00-21:00
Thursday
Friday Sogn
Sogn

17:30-18:00

18:00-19:30
19:30-21:00

Saturday Sogn 10:00-11:30 11:30-14:15
Total 5h 30min 10h 45min

 

FINA 13-15

Day Place Land Gym Water
Monday Tøyen 17:00-1830 18:30-21:00
Tuesday
Wednesday Tøyen 17:00-19:00 19:00-21:00
Thursday
Friday Sogn

17:30-18:00

18:00-19:30

Saturday Sogn 10:00-11:30 11:30-14:15
Total 5h 30min 8h 45min

 

TG 15-18

Day Place Land Gym Water
Monday Tøyen 18:00-18:30 18:30-20:30
Tuesday
Wednesday Tøyen 18:00-19:00 19:00-20:30
Thursday
Friday Sogn

17:30-18:00

18:00-19:30

Saturday
Total 2h 5h

 

TG 13-15

Day Place Land Gym Water
Monday Tøyen 18:00-18:30 18:30-20:30
Tuesday
Wednesday Tøyen 18:30-19:00 19:00-21:00
Thursday
Friday Sogn

17:30-18:00

18:00-19:30

Saturday
Total 1h 30min 5h

 

TG 11-12

Day Place Land Gym Water
Monday Tøyen 18:00-18:30 18:30-20:30
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday Sogn

17:30-18:00

18:00-19:30

Saturday
Total 1h 30min 5h