Trenere og ansatte

Administrasjon

Hans Jacob Stoebner

Hans Jacob Stoebner

Daglig leder, Sportslig ansvarlig

Hans.jacob@oi-svomming.no

 

Sara Paulsen

Sara Paulsen

Ansvarlig kursavdelingen, Sportslig leder synkron

Sara@oi-svomming.no

 

Anne Granli

Anne Granli

Administrasjon, Instruktør

Anne@oi-svomming.no

Kristian Nygaard

Kristian Nygaard

Administrasjon, Økonomiansvarlig

Kristian@oi-svomming.no

Marius Nygaard

Marius Nygaard

Administrasjonsmedarbeider

Marius@oi-svomming.no

Pietro Melado

Pietro Melado

Administrasjon, Instruktør

Pietro@oi-svomming.no

Sara Stoebner

Sara Stoebner

Administrasjonsmedarbeider

sara.stoebner@oi-svomming.no

Sigurd Holten Bøen

Sigurd Holten Bøen

Administrasjonsmedarbeider

sigurd@oi-svomming.no

Trenere

Amanda Barsten

Amanda Barsten

Trener, U4

amanda@oi-svomming.no

Stig Leganger Hansen

Stig Leganger Hansen

Elitetrener, Kjernekar

stig@oi-svomming.no

Ashlie Elizabeth

Ashlie Elizabeth

Triathlontrener

ashlie@oi-svomming.no

Henrik Søfteland

Henrik Søfteland

Trener

Henrik@oi-svomming.no

Ingeborg Ljødal

Ingeborg Ljødal

Synkrontrener

Ingeborg@oi-svomming.no

Nicholas Dillon

Nicholas Dillon

Trener

Nick@oi-svomming.no

Nils Uno Davidsen

Nils Uno Davidsen

Elitetrener

nils@oi-svomming.no

Amanda Barsten

Amanda Barsten

Trener, U4

Amanda@oi-svomming.no

 

Stig leganger Hansen

Stig leganger Hansen

Elitetrener, Kjernekar

Stig@oi-svomming.no

 

Ashlie Elizabeth

Ashlie Elizabeth

Triathlontrener

Ashlie@oi-svomming.no

 

Henrik Søfteland

Henrik Søfteland

Trener

Henrik@oi-svomming.no

 

Ingeborg Ljødal

Ingeborg Ljødal

Synkrontrener

Ingeborg@oi-svomming.no

 

Nick Dillon

Nick Dillon

Trener

Nick@oi-svomming.no

 

Nils Uno Davidsen

Nils Uno Davidsen

Elitetrener

Nils@oi-svomming.no