Treningstider fordelt på grupper

Elite Stig
Stig Leganger Hansen

Dag Sted Land Styrke Vann
Mandag Sogn
Tøyen
05:30-05:45
16:00-16:30
l
18:30-19:30
05:45-07:30
16:30-18:30
Tirsdag Sogn 18:00-19:00 16:00-18:00
Onsdag Sogn
Holmenkollen
05:30-05:45
17:00-18:30
05:45-07:30
Torsdag sogn 05:30-05:45
18:00-19:00
05:45-07:30
16:00-18:00
Fredag Sogn
Tøyen
05:30-05:45
16:00-16:30
l
18:00-19:30
05:45-07:30
16:30-18:00
Lørdag Tøyen 06:30-07:00 + 09:00-10:30 07:00-09:00
Totalt 5t 30min + 1t 30min 3t 16t 30 min

Elite Nils
Nils uno Davidsen

Dag Sted Land Styrke Vann
Mandag NIH 16:00-17:00 17:00-19:00
Tirsdag Sogn
Tøyen
05:30-06:00
17:30-18:30
06:00-07:30
18:30-20:30
Onsdag Holmenkollen 17:00-18:30
Torsdag Sogn
Elixia

05:30-05:45

16:00-17:30

05:45-07:30

Fredag Sogn 05:30-05:45
18:00-18:30
16:00-18:00
Lørdag Tøyen
Elixia

06:30-07:00

10:00-11:30

07:00-09:00

Totalt 5t + 1t 30min 3t 13t

U6
Johan Parker Nygaard

Dag Sted Land Styrke Vann
Mandag Sogn 05:30-05:45 05:45-07:30
Tirsdag Sogn 17:00-18:00 18:00-20:00
Onsdag Sogn
Holmenkollen
05:30-05:45
17:00-18:30

05:45-07:30

Torsdag Tøyen 17:30-18:30 18:30-20:30
Fredag Sogn 18:00-18:30 16:00-18:00
Lørdag Sogn 07:00-07:30 07:30-10:30
Totalt 5t + 1t 30min 12t

U5
Henrik Søfteland

Dag Sted Land Styrke Vann
Mandag Sogn 18:00-19:00 16:00-18:00
Tirsdag Sogn 17:00-18:00 18:00-20:00
Onsdag Holmenkollen 17:00-18:30
Torsdag Sogn
Sogn
05:30-05:45
17:00-18:00
05:45-07:30
18:00-20:00
Fredag
Lørdag Sogn 07:00-07:30 07:30-09:30
Totalt 5t + 1t 30min 9t 30min

U4
Amanda Barsten / Lars Nymoen

Dag Sted Land Styrke Vann
Mandag Sogn 17:00-18:00 18:00-20:00
Tirsdag
Onsdag Holmenkollen 17:00-18:30
Torsdag Sogn 19:00-20:00 18:00-19:00
Fredag Tøyen 17:00-18:00 18:00-19:30
Lørdag Sogn 09:00-09:30 09:30-11:30
Totalt 5t + 1t 30min 7t 30min

U3
Kristin Gullien Langtvet / Lars Nymoen

Dag Sted Land Styrke Vann
Mandag Sogn 17:00-18:00 18:00-19:30
Tirsdag
Onsdag Holmenkollen 17:00-18:30
Torsdag Sogn 19:00-20:00 18:00-19:00
Fredag
Lørdag Sogn 09:00-09:30 09:30-11:30
Totalt 4t + 1t 30min 4t 30min

U2
Nick Dillon

Dag Sted Land Styrke Vann
Mandag
Tirsdag Sogn 17:00-17:30 16:00-17:00
Onsdag Holmenkollen 17:00-18:30
Torsdag
Fredag
Lørdag Sogn 09:00-09:30 + 11:00-11:30 09:30-11:00
Totalt 1t 30min + 1t 30min 2t 30min

Pre-T/U
Josephine Alexandrian

Dag Sted Land Styrke Vann
Mandag Sogn 17:00-17:30 16:00-17:00
Tirsdag
Onsdag Sogn 17:00-17:30 16:00-17:00
Torsdag
Fredag
Lørdag
Totalt 1t 2t

 

T1
Nick Dillon / Lars Nymoen

Dag Sted Land Styrke Vann
Mandag
Tirsdag Sogn 19:00-20:00 (konk)
20:00-21:00
20:00-21:00 (konk)
21:00-22:00
Onsdag Sogn 17:30-18:30 16:00-17:30
Torsdag Sogn 19:00-20:00 20:00-22:00
Fredag
Søndag Sogn 07:30-08:00 08:00-10:00
Totalt 4t 30min 6t 30min/7t 30min

 

Synkron

FINA 15-18

Dag Sted Land Styrke Vann
Mandag Tøyen 17:00-1830 18:30-21:30
Tirsdag
Onsdag Tøyen 17:00-19:00 19:00-21:00
Torsdag
Fredag Sogn
Sogn

17:30-18:00

18:00-19:30
19:30-21:00

Lørdag Sogn 10:00-11:30 11:30-14:15
Totalt 5t 30min 10t 45min

 

FINA 13-15

Dag Sted Land Styrke Vann
Mandag Tøyen 17:00-1830 18:30-21:00
Tirsdag
Onsdag Tøyen 17:00-19:00 19:00-21:00
Torsdag
Fredag Sogn

17:30-18:00

18:00-19:30

Lørdag Sogn 10:00-11:30 11:30-14:15
Totalt 5t 30min 8t 45min

 

TG 15-18

Dag Sted Land Styrke Vann
Mandag Tøyen 18:00-18:30 18:30-20:30
Tirsdag
Onsdag Tøyen 18:00-19:00 19:00-20:30
Torsdag
Fredag Sogn

17:30-18:00

18:00-19:30

Lørdag
Totalt 2t 5t

 

TG 13-15

Dag Sted Land Styrke Vann
Mandag Tøyen 18:00-18:30 18:30-20:30
Tirsdag
Onsdag Tøyen 18:30-19:00 19:00-21:00
Torsdag
Fredag Sogn

17:30-18:00

18:00-19:30

Lørdag
Totalt 1t 30min 5t

 

TG 11-12

Dag Sted Land Styrke Vann
Mandag Tøyen 18:00-18:30 18:30-20:30
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag Sogn

17:30-18:00

18:00-19:30

Lørdag
Totalt 1t 30min 5t