Terminliste 2018/2019

 

 

 

Dato Stevne Sted Begrensninger Gruppe Dokumenter
Januar
25.-27 Skagerrak Swim Kristiansand 2006 og eldre U5-Elite Infoskriv
Innbydelse
Søknad om fri
Februar
2.-3. LÅMØ kvalik Lørenskog 2003-2009 Innbydelse
9. OBOS Rekrutt Nordtvedt 2011 og eldre Sjøløve-U3 Innbydelse
9.-10. OBOS CUP Nordtevdt Alle Innbydelse
10.-24. Vinterferieleir Tyrkia NM Krav U6-Elite Infoskriv
18.-22. Vinterferieleir Sogn Alle U2-U6 Infoskriv
Mars
1.-3. Kronborg Open Helsingør 2003 og eldre Innbydelse
Infoskriv
15.-17. LÅMØ Fredrikstad 2008-2003 Kvalifiserte Innbydelse
Infoskriv
30.-31. Lambada lekene Lambertseter Alle Innbydelse
April
5.-7. BSF Bergen 2006 og eldre Poengkrav Infoskriv
Søknad om fri fra skolen
12.-15. Stockholm Swim Stockholm 2006 og eldre Poengkrav Infoskriv
Søknad om fri fra skolen
12.-17. Påskeleir Sogn U4-ES Infoskriv
27 Giffi open Gjelleråsen Alle Innbydelse
Mai
1. Bærum rekrutt Nadderudallen Pre T/U – U3
11.-12. OI Open Tøyen 2008 og Eldre Alle
30/5-2/6 ÅM-Leir Lillehammer Kvalifiserte Infoskriv
Juni
10. Lambada rekrutt Lambertseter Sjøløve-U3
8.-10. ÅM Klepp Kvalifiserte Infoskriv
9.-30. NM Leir Kalymnos Kvalifiserte Infoskriv
14.-16. Mjøssvøm Hamar 2008 og eldre U2-Elite Infoskriv
16.-30. NM Leir Kalymnos De som går på skole Kvalifiserte Infoskriv
20.-30. NM Leir Kalymnos De som går på skole Kvalifiserte Infoskriv
24.-4. Sommerleir Poznan De som ikke skal på NM U5-Elite Infoskriv
Juli
04.-07. NM Langbane Drammen 2005 og Eldre Kvalifiserte
5.-7. Landskrona Landskrona, Sverige De som ikke skal på NM U5-Elite
August
6.-14. Oppstartsleir Sæby, Danmark U2-U6 Infoskriv
12.-17. Kickoff Elite Oslo Elite
17. Oslo Urban Swim Sørenga Alle
September
06.-08. Arena Udevalla swim open Udevalla Elite
13.-15. Tyr Open Porsgrunn U3-U6
20.-22 Lambertseter Open Lambertseter U5-Elite
16/23/29.09-06.10 Høstleir Poznan U5-Elite
Oktober
29.06-06.10 Høstleir Hjemme U2-U4
29.06-06.10 Høstleir Poznan U5-Elite
12.-13. OI Open NIH Alle
18.-20. UM Bergen Kvalifiserte
November
01.-03 Nordsjøstevnet Stavanger Kvalifiserte
01.-03 Speed Open Nordtvedt U2-U6
14.-17 NM Kortbane Stavanger Kvalifiserte
29.11-01.12 Bærum Open Bærum U3-Elite
29.11-01.12 Nordisk Færøyene Kvalifiserte
Desember
04.-08. EM Kortbane Glascow Kvalifiserte
12.-14. Arena Open Lambertseter U3-Elite