Treningstider fordelt på grupper

Elite Stig
Stig Leganger Hansen

Dag Sted Land Styrke Vann
Mandag NIH
Sogn
05:30-05:45
16:00-16:30
l
18:30-19:30
05:45-07:30
16:00-18:00
Tirsdag Sogn 18:00-19:00 16:00-18:00
Onsdag Sogn
Holmenkollen
05:30-05:45
17:00-18:30
05:45-07:30
Torsdag sogn 18:00-19:00 16:00-18:00
Fredag Sogn
Sogn

05:30-05:45

l
18:00-19:30
05:45-07:30
16:00-18:00
Lørdag NIH 09:00-11:00

NM
Nils uno Davidsen

Dag Sted Land Styrke Vann
Mandag NIH 16:00-17:00 17:00-19:00
Tirsdag Sogn
Sogn
05:45-06:00
17:00-18:00
06:00-07:30/09:00
18:00-20:00
Onsdag NIH
Holmenkollen
05:30-0600
17:00-18:30

06:00-08:00

Torsdag Sogn 05:45-06:00 06:00-07:30/09:00
Fredag Sogn 18:00-19:00 16:00-18:00
Lørdag NIH 09:00-11:00

U6
Henrik Søfteland

Dag Sted Land Styrke Vann
Mandag Sogn 17:00-18:00 18:00-20:00
Tirsdag NIH 05:30-05:45

06:00-08:00

Onsdag Sogn
Holmenkollen
05:30-05:45
17:00-18:30

06:00-08:00

Torsdag Sogn 05:30-05:45 06:00-08:00
Fredag Sogn 18:00-19:00 16:00-18:00
Lørdag Sogn 10:00-11:00 07:00-10:00

U5
Johan Parker Nygaard

Dag Sted Land Styrke Vann
Mandag Sogn 18:00-19:00 16:00-18:00
Tirsdag
Onsdag NIH
Holmenkollen
05:30-05:45
17:00-18:30

06:00-08:00

Torsdag Sogn 17:00-18:00 18:00-20:00
Fredag NIH 05:30-05:45 06:00-08:00
Lørdag Sogn 09:00-10:00 07:00-09:00

U4
Nora Kittelsen/Ashlie McDougall

Dag Sted Land Styrke Vann
Mandag Sogn 05:30-05:45 06:00-08:00
Tirsdag
Onsdag Holmenkollen 17:00-18:30
Torsdag Sogn 18:00-19:00 19:00-20:30
Fredag
Lørdag Sogn 08:00-09:00 09:00-11:30

U3
Johan Parker Nygaard

Dag Sted Land Styrke Vann
Mandag Sogn 05:30-05:45 06:00-08:00
Tirsdag
Onsdag Holmenkollen 17:00-18:30
Torsdag Sogn 17:00-18:00 18:00-19:00
Fredag
Lørdag Sogn 08:00-09:00 09:00-11:00

U2
Nick Dillon

Dag Sted Land Styrke Vann
Mandag
Tirsdag Sogn 17:00-17:30 16:00-17:00
Onsdag Holmenkollen 17:00-18:30
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag Sogn 09:30-10:30 10:30-12:00

Pre-T/U
Eivind Fosmark

Dag Sted Land Styrke Vann
Mandag Sogn 17:00-17:30 16:00-17:00
Tirsdag
Onsdag Sogn 17:00-17:30 16:00-17:00
Torsdag
Fredag
Lørdag

 

T-gruppa
Nick Dillon

Dag Sted Land Styrke Vann
Mandag
Tirsdag Sogn 19:00-20:00 20:00-22:00
Onsdag Sogn 18:00-18:30
20:00-20:30
18:30-20:30
20:30-22:00
Torsdag Sogn 19:00-20:00 20:00-22:00
Fredag
Søndag Sogn 07:30-08:00 08:00-10:00

 

Synkron

FINA 15-18

Dag Sted Land Styrke Vann
Mandag Tøyen 17:00-1830 18:30-21:30
Tirsdag
Onsdag Tøyen 17:00-19:00 19:00-21:00
Torsdag
Fredag Sogn
Sogn
17:30-18:00 18:00-19:30
19:30-21:00
Lørdag Sogn 10:00-11:30 11:30-14:15

 

FINA 13-15

Dag Sted Land Styrke Vann
Mandag Tøyen 17:00-1830 18:30-21:00
Tirsdag
Onsdag Tøyen 17:00-19:00 19:00-21:00
Torsdag
Fredag Sogn 17:30-18:00 18:00-19:30
Lørdag Sogn 10:00-11:30 11:30-14:15

 

TG 15-18

Dag Sted Land Styrke Vann
Mandag Tøyen 18:00-18:30 18:30-20:30
Tirsdag
Onsdag Tøyen 18:00-19:00 19:00-20:30
Torsdag
Fredag Sogn 17:30-18:00 18:00-19:30
Lørdag

 

TG 13-15

Dag Sted Land Styrke Vann
Mandag Tøyen 18:00-18:30 18:30-20:30
Tirsdag
Onsdag Tøyen 18:30-19:00 19:00-21:00
Torsdag
Fredag Sogn 17:30-18:00 18:00-19:30
Lørdag

 

TG 11-12

Dag Sted Land Styrke Vann
Mandag Tøyen 18:00-18:30 18:30-20:30
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag Sogn 17:30-18:00 18:00-19:30
Lørdag